OSTRAWA 2007

Czechy i Slowacja - Nestle Cup i inne zawody w Czechach oraz Słowacji, historia i najświeższe informacje.

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Wszystkie posty w tym dziale dotyczą zawodów jazdy szybkiej na rolkach. Prośba o wpisywanie nowych tematów wg zasady: data, miejsce, rodzaj wyścigu, czego temat dotyczy, np. "2009.09.19 Berlin Marathon - gdzie odebrać pakiet?", "2009.05.12-13 Poznańska Majówka - galeria zdjęć".
Awatar użytkownika
Darko
Czterokółkowiec bez hamulców
Posty: 148
Rejestracja: pt stycznia 12, 2007 4:45
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Rybnik,Śląsk

Post autor: Darko » pn czerwca 25, 2007 2:45

Gratulacje dla Witka i ekip Ambry i UKS Orlica, którzy często meldowali się na podium :clap: :clap: :clap:
Wyścigi były super :!: :!: :!:
Ja jako amator startowałem razem z córką i żoną na 10 km,dla mnie trasa super,górka z prawie 500 m podjazdem dawała się we znaki ale za to zjazd był ekstra :D Nasze wyniki marne dla zawodowców ale dla nas rewelacyjne :!: :!: :!: : córka Ola 28 miejsce wsród kobiet i 13 w kat.wiekowej z czasem 28.13, ja zająłem 58 miejsce z czasem 25.41 i 14 w kat.wiekowej a żona dojechała na 36 miejscu z czasem 35.32 i była 5 w kat.wiekowej.
Organizacja bardzo sprawna,pogoda była cudowna czyli naprawdę bardzo udana impreza!
Razem wszystkich startujacych rolkarzy było około 350 :!:
Pozdrawiam wszystkich.Darek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Czechy i Słowacja - Nestle Cup i inne zawody w Czechach oraz Słowacji, najświeższe informacje.”