Zakup wrotek (quad skates)

Sprzęt - wózki / strollers, buggy for inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

pat
Posty: 1
Rejestracja: sob lipca 28, 2012 11:48
Jeżdżę od: 02 sty 2010

Zakup wrotek (quad skates)

Post autor: pat » sob lipca 28, 2012 12:15

Cześć, nie wiem czy tą podkategorią wrotkarstwa się zajmujecie na forum bo wszędzie tylko jest o wrotkach typu inline - czyli polskich rolkach. Ja chciałbym sprawić sobie rolki/wrotki "quad skates" z dwoma kołami po dwóch stronach. Używane by były do szybkiej jazdy po mieście (asfalt), choć fajnie jakby były wyczynowe - mógłbym się tego uczyć. Mam już doświadczenie z rolek (inline) jeździłem dość często jak byłem młodszy. Przeglądając oferty w Polskim internecie nic ciekawego nie znalazłem. Szukając za granicą natknąłem się wyłącznie na firmę Riedell. Ale ciężko o jakieś opinie na zagranicznych forach. Tam większość osób sama z części składa swoje wrotki. Mam do wydania na nie powiedzmy 800 zł.

Na stronie firmy Riedell dwa typy wrotek wpadły mi w oko. Pierwsze, wyczynowe, o nazwie Storm. Drugie, outdoorowe o nazwie Celebrity.
ObrazekObrazek

Storm na pewno są lżejsze, buty są niskie, nogi nie są usztywnione pewnie dłuższa przejażdżka po mieście byłaby w nich męcząca. Celebrity poza tym, że prawdopodobnie będą cięższe, jazda po różnych powierzchniach będzie przyjemniejsza, za to szybkość mniejsza.

Powyżej tylko moje przypuszczenia nie znam się na rolkach/wrotkach czytam o nich od wczoraj wieczór. Nie chcę kupować wrotek wymienionych wyżej. Storm - za drogie, a do Celebrity nie jestem przekonany.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - wózki / strollers, buggy for inline skating”