Jakie łyżwy> proszę o pomoc:)

Wszystko o łyżwiarstwie / all about skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

ArZaGo
Posty: 3
Rejestracja: sob grudnia 01, 2007 9:26

Jakie łyżwy> proszę o pomoc:)

Post autor: ArZaGo » sob grudnia 01, 2007 9:34

Witam:) Na wstępie pragnę się przywitać jako że jestem tu nowym użytkownikiem.

Mam takie pytanie w sprawie zakupu łyżew i prosiłbym o doradzenie mi w wyborze. Do tej pory jeździłem na łyżwach B - square i chciałbym przeżucić się na hokey-ówki. Obiektem mojego zainteresowania są łyżwy CCM Tack 92 bądź 192. I tu jest moje pytanie. Czy wie ktoś może jaka jest różnica miedzy tymi łyżwami opróz różnicy cenowej..??
A może ktoś zaproponowałby lepsze..?? ( do kwoty 280zl ;) )

pozdrawiam i proszę o odpowiedzi

ArZaGo
Posty: 3
Rejestracja: sob grudnia 01, 2007 9:26

Post autor: ArZaGo » sob grudnia 01, 2007 9:57

A powiedzcie mi proszę jeszcze moi drodzy co sądzicie o Vectorach 2.0 ?

ArZaGo
Posty: 3
Rejestracja: sob grudnia 01, 2007 9:26

Post autor: ArZaGo » wt grudnia 11, 2007 3:15

Dziękuję bardzo za poradę.
Kupiłem jednak te łyżwy CCM Tack 92 i jaka opinia?
Co jazdę musiałem ostrzyć ostrze bo było TĘPE(trzy jazdy, trzy ostrzenia), trzy dni siedze w domu bo po 8 godzinach jazdy mam glęboką ranę po wewnętrznej stronie stopy. Nie wiem dlaczego ale do moich stóp nie pasują żadne łyżwy chyba.. zawsze miałem problemy z kostkami, teraz kupiłem pierwszy raz łyżwy hokejowe (do tej pory miałem b - square i zwykłe plastiki ) i obtarta do mięsa stopa. Postanowiłem wymienić te łyżwy i postawić na RBK 3k lub nike bauer flexlite 14 badź 5. Czy ktoś mógłby mi doradzić czy to będzie dobry wybór?
Z góy bardzo dziękuję i proszę o pomoc.
zdesperowany łyżwiarz

tomi8
Posty: 5
Rejestracja: wt marca 31, 2009 9:43

Re: Jakie łyżwy> proszę o pomoc:)

Post autor: tomi8 » wt marca 31, 2009 10:30

Witam moze troszke ja podpowiem jakie lyzwy kupic Wyberajac lyzwy zmierz dlugosc stopy w 2 grubych skarpetach zawsze to zwiekszy rozmiar buta i zmniejszy obcieranie nogi podczas jazdy Kupujac lyzwy zobacz jake jest wykonczenie w srodku Nie polecam lyzew CCM zerknijcie na wykoncenie szwow na piecie Takie wykonanie powoduje ze mmy obtarcia i wtedy jazda nie jest mila Lyzwy do 100zl to lepiej nie kupowac Polecam wydac troche wiecej ale na pewno nam sie to oplaci gdyz dobre wykonanie kosztuje Polecam lyzwy :Nike-Bauer , RBK te firmy produkuja dobre lyzwy Koszt to okolo 250zl zaleznosci tez od modelu Ja jezdze 7 lat na lyzwach NUMARI 780 tych juz sie nie produkuje ale mozna kupic na allegro Jezdze w sezonie srednio w tygodniu 15-20h Do lyzew warto kupic 2-4 grubych i dlugich skarpet Ja dodatkowo zakladam opaske na kostke Dla poczatkujacych jak i szalejacych juz ladnie polecam zakup ochraniaczy koszt niewielki a stluczenia beda mniejsze i mniej bolaly Jakby co pytajcie podpowiem jak bede mogl Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Łyżwiarstwo / skating”