[Poznań] szukam kogoś, kto doradzi, nauczy :)

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
Awatar użytkownika
Wróżka
Posty: 1
Rejestracja: wt czerwca 03, 2008 6:25

[Poznań] szukam kogoś, kto doradzi, nauczy :)

Post autor: Wróżka » ndz czerwca 15, 2008 2:44

Witam Was serdecznie!
Właśnie rozpoczynam swoją przygodę z rolkami, tzn. jestem na etapie zakupu jakiegoś sensownego sprzętu.
Z racji tego, że nigdy nie jeździłam na rolkach, proszę Was o radę/wskazanie jakiegoś dobrego sklepu w Poznaniu lub okolicach, gdzie kompetentny sprzedawca (z moich doświadczeń wynika, że z tym jest baaardzo kiepsko) podpowie co będzie dla mnie dobre... i gdzie nie zedrą ze mnie ostatniej złotówki. Jeżeli macie jakieś sugestie co do tego, jakie rolki wybrać, to z przyjemnością wysłucham :)
Mam też nieśmiałe zapytanie, czy ktoś z Was nie znalazłby chwili, aby nauczyć mnie chociażby stanąć na nogi i ewentualnie złapał, gdy będę leciała na buzię :P
Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie wskazówki!

Drzastwa
Ścigant 4x100mm
Posty: 282
Rejestracja: pn października 16, 2006 3:37
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: [Poznań] szukam kogoś, kto doradzi, nauczy :)

Post autor: Drzastwa » ndz czerwca 15, 2008 9:42

http://www.polturbo.pl Turbosprężarki sprzedaż regeneracja.

Awatar użytkownika
MirekCz
Szybszy niż Chuck Norris na 4x100mm
Posty: 575
Rejestracja: wt kwietnia 06, 2004 10:24
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań

Re: [Poznań] szukam kogoś, kto doradzi, nauczy :)

Post autor: MirekCz » ndz czerwca 15, 2008 11:00

Tak jak Drzastwa poleca, u Zica dostaniesz fajne rolki w dobrej cenie (żeby nie przedłużać, na początek Rollerblade Spark powinny się świetnie spisać).
Nie zapomnij też o ochraniaczach i kasku. (Ochraniacze na łokcie i kolana najlepiej od kogoś pożyczyć, bo po kilku miesiącach przestaniesz używać, chociaż Zico ma chyba niedrogie i fajne komplety...)

Jak będziesz miała rolki to się odezwij, pewnie będę w tym tygodniu z dziewczyną jeździł po malcie, to możemy tobie trochę pomóc. Zresztą na malcie trudno nie trafić na rolkarzy :)
Pozdrawiam,
Mirek Czerwiński

Awatar użytkownika
Toudi
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1974
Rejestracja: pn września 18, 2006 12:13
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Poznań] szukam kogoś, kto doradzi, nauczy :)

Post autor: Toudi » pn czerwca 16, 2008 8:42

MirekCz pisze:Zresztą na malcie trudno nie trafić na rolkarzy :)
No właśnie. Mozę więc warto i ochraniacze mieć na własność :D .
Pozdrawiam
Piotr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wielkopolskie”