wrocek-szukam kogos, kto mnie podszkoli

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Regulamin forum
Każdy nowy temat rozpoczynamy od podania nazwy miejscowości w nawiasie, ewentualnie daty, informacji lub zapytania np. [Poznań] 02.04.2007 godz. 10:00 trening na Malcie! lub [Kraków] szukam rolkarzy jeżdżących freestyle slalom.
_
Posty: 10
Rejestracja: ndz września 17, 2006 4:54
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: wrocek

Post autor: _ » wt września 19, 2006 7:27

muay thai to super fajny sport , tylko niestety malo kobitek sie nim interesuje.
a co do grabiszynskiej , to mam "przyjemnosc" mieszkac wlasnie kilkaset metrow od stadionu , a koles , ktoremu sie zeszlo wtedy w zamieszkach padl praktycznie pod moimi oknami.

bylam wczoraj z kumpela kolo 18 pod tym urzedem skarbowym-faktycznie fajne miejsce do nauki. udalo mi sie wyczaic to skrecanie , tyle ze daje rade skrecac tylko przy wolnej jezdzie (baaaardzo wolnej). a hamowanie to dalej klapa :oops: . podjechalysmy na stacje benzynowa do wuceta i jadac zmuszone bylysmy hamowac przed sama slezna na slupie (bo z gorki bylo), po czym uslyszalysmy od jakiegos chlopa , ze nie ma co szarzowac. he, dobre sobie -dwie ofiary tocza sie z gorki z obledem i przerazeniem w oku , a typ to za szarzowanie bierze :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dolnośląskie”