Prosze o pomoc

Zanim kupisz - zapytaj, przeczytaj o sprzęcie do jazdy na wrotkach (rolkach / rolki)
Dział tylko o jeździe fitness i szybkiej.
Place to talk about skates, wheels, bearings. Only for fitness and speed inline skating

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

dzidekdz
Posty: 24
Rejestracja: czw kwietnia 12, 2012 10:50

Re: Prosze o pomoc

Post autor: dzidekdz » pt kwietnia 13, 2012 9:19

dobra wielkie dzieki w sklepie mi wkrecali k2 ze maja lepsza ploze i ogolnie sa lepsza marka? wiec dlaczego te powerslide?

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Prosze o pomoc

Post autor: Doody » pt kwietnia 13, 2012 2:41

Bo K2 kiedyś robiło dobry sprzęt podobnie jak np Roces ale czasy się zmieniły a sprzedawcy dalej mają zakodowane w głowie że te marki są dobre i koniec. Teraz wiodąca marka, to RB później obstawiał bym właśnie Powerslide i Fila. Pisze o rekreacji bo ogólnie, to jest jeszcze kilku dobrych producentów.
A co do modelu który ECO o którym napisałeś, to z pewnością nie schodzi za dobrze stąd sprzedawcy chcą się go pozbyć - oczywiście to tylko moje domysły.



Aaaa no i w K2 masz koła o twardości 80A które przy twojej wadze szybko zajedziesz. Koszt nowych dobrych kół powyżej 200,00zł
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

dzidekdz
Posty: 24
Rejestracja: czw kwietnia 12, 2012 10:50

Re: Prosze o pomoc

Post autor: dzidekdz » pt kwietnia 13, 2012 3:36

wielkie dzieki i o to mi wlasnie chodzilo wiec decyduje sie na POWERSLIDE PUSION 2 OPEN AIR z tego wychodzi

dzidekdz
Posty: 24
Rejestracja: czw kwietnia 12, 2012 10:50

Re: Prosze o pomoc

Post autor: dzidekdz » pt kwietnia 13, 2012 3:55

jeszcze jedno pytanie bo jak wyzej napisales rolki FILA tez sa bardzo dobre co powiesz o tym modelu ?

http://esklep.intersport.pl/pl/product/ ... r-10612210
czy lepiej jednak zostac przy OPEN AIR ?

Awatar użytkownika
Doody
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 980
Rejestracja: ndz maja 15, 2011 7:59
Moje rolki: SEBA FR2 + HC / PS R4
Jeżdżę od: 01 maja 1993
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Prosze o pomoc

Post autor: Doody » pt kwietnia 13, 2012 7:29

Jest to rolka produkowana przez fila dla InterSportu - uboższy brat Fila Primo EVO. Sprzęt porównywalny z Phuzion 2 - bież co uważasz ewentualnie - co Ci na nodze będzie lepiej leżało.
Znam z autopsji: BAUER FX3, Rollerblade Super Stradablade, ROCES ROME FCO, ROCES M12, Fila Primo Wave, Powerslide R4, Rollerblade Racemachine, Powerslide Phuzion Urban 11, SEBA FR2, Powerslide R4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt - jazda fitness i szybka / Equipment - fitness and speed”