czy zatrzymywanie sie jest potrzebne?

Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners and recreational inline skaters

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

GABI
Posty: 7
Rejestracja: ndz listopada 19, 2006 3:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: LONDYN OBECNIE

czy zatrzymywanie sie jest potrzebne?

Post autor: GABI » sob stycznia 06, 2007 11:18

witam! i zaczynam pomalu pomalu jakos jedzie.pogoda wprawdzie do d... ale to nic. jest pieknie wprawdzie problemy z zatrzymywaniem sie ale przeciez nie chodzi o zatrzymywanie sie tylko jazde :wink:(zartuje)jeszcze dluga jazda przede mna zanim wskocze na londynskie ulice. a moze jakis londynczyk to czyta i ma ochote pobawic sie w nauczyciela. a ha jeszcze jedno( moja wspolokatorka tez dostala bzika na punkcie rolek- i jakos tak fajnie miec bzika razem :P

Awatar użytkownika
koziar2
Redaktor wrotkarstwo.pl
Posty: 567
Rejestracja: ndz maja 21, 2006 12:20
Moje rolki: Rollerblade Twister III
Jeżdżę od: 01 maja 2006
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: koziar2 » ndz stycznia 07, 2007 1:44

hmm... no.. to milo ze podobaja Ci sie rolki.

Jesli chodzi o pytanie z tematu Twojej wiadomosci - nie odkryje chyba Ameryki Twierdzac, ze hamowanie jest potrzebne :)
polecam przejrzec forum, bylo na ten temat bardzo duzo tematow i w przypadku watpliwosci pytac.

Powodzenia w stawianiu pierwszych kroków na rolkach :)

GABI
Posty: 7
Rejestracja: ndz listopada 19, 2006 3:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: LONDYN OBECNIE

Post autor: GABI » śr stycznia 10, 2007 12:15

hmmmmmm a to szkoda (zartowlam oczywiscie)

GABI
Posty: 7
Rejestracja: ndz listopada 19, 2006 3:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: LONDYN OBECNIE

Post autor: GABI » śr stycznia 10, 2007 12:20

ps. studiowalam w katowicach, ze taz zaden osmiokolkowiec obok mnie nie przejechal to moze juz bym smigala jak szalona, ale nigdy nie jest za pozno, czyz nie tak :D pozdrowionka

Awatar użytkownika
Ariel
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1124
Rejestracja: wt sierpnia 09, 2005 2:56
Moje rolki: 4x110 Powerslide TripleX C2
Jeżdżę od: 01 lip 2005
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Ariel » czw stycznia 25, 2007 10:05

GABI pisze:nigdy nie jest za pozno
wszystko przed Tobą :)

Awatar użytkownika
Inso
Ścigant 4x110mm
Posty: 365
Rejestracja: czw czerwca 15, 2006 6:22
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Inso » pt stycznia 26, 2007 8:10

Gabi polecam http://www.lfns.co.uk/ , zajrzyj sobie tam, a na pewno znajdziesz coś ciekawego, a może dołączysz do ekipy:)
Spotkasz wielu fajnych ludzi i na pewno znajdzie się ktoś, kto pomoże, objaśni czy pokaże.
Obrazek

art
Czterokółkowiec
Posty: 57
Rejestracja: wt sierpnia 08, 2006 10:44
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Warszawa Włochy

Re: czy zatrzymywanie sie jest potrzebne?

Post autor: art » pt stycznia 26, 2007 10:14

GABI pisze:witam! i zaczynam pomalu pomalu jakos jedzie.pogoda wprawdzie do d... ale to nic. jest pieknie wprawdzie problemy z zatrzymywaniem sie ale przeciez nie chodzi o zatrzymywanie sie tylko jazde :wink:(zartuje)jeszcze dluga jazda przede mna zanim wskocze na londynskie ulice. a moze jakis londynczyk to czyta i ma ochote pobawic sie w nauczyciela. a ha jeszcze jedno( moja wspolokatorka tez dostala bzika na punkcie rolek- i jakos tak fajnie miec bzika razem :P
Dawnymi czasy mój instruktor narciarski mówił, że "hamują tylko tchórze" :)

GABI
Posty: 7
Rejestracja: ndz listopada 19, 2006 3:56
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: LONDYN OBECNIE

Post autor: GABI » czw lutego 08, 2007 12:03

co za feler-snieg a ja mam wolne, no coz czas na czyszczenie koleczek. rolki to wciagajaca i zdrowa sprawa i jakos mi tak dobrze i wesolo bo moja ekipa sie powieksza. dzieki za stronke, widzialam rolkarzy szalejacych po ulicach londynu, pieknie-muzuka swiatla i tlum szalencow, jeszcze duzo treninow mnie czeka zanim odwaze sie szalec z nimi. no to teraz koleczka, hhmmm jak sie do tego zabrac. pozdrowionka :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania początkujących i rekreacyjnych wrotkarzy / help desk for beginners inline skaters”