Przystanek Woodstock

Promocja wrotkarstwa w Polsce / Let's promote inline skating in Poland

Moderatorzy: MirekCz, null, PeterCave

Awatar użytkownika
Piotr B
Prześcignął Chuck`a...
Posty: 1839
Rejestracja: czw listopada 18, 2004 8:00
Jeżdżę od: 02 sty 2010
Lokalizacja: Dębno

Przystanek Woodstock

Post autor: Piotr B » czw lipca 12, 2007 8:02

Otrzymałem wczoraj taki email:

Witam i pozdrawiam serdecznie,
nazywam się Małgorzata Ebert (Gosia) i tak jak w roku ubiegłym pomagam Uwe i Jensowi z Seelow w promocji festiwalu Przystanek Woodstock (Haltestelle Woodstock) w Niemczech. W ramach festiwalu odbywa się wiele przedsięwzięć towarzyszących, jednym z nich jest sztafeta biegnąca kilka dni i mająca swój finisz w Kostrzynie na scenie głównej. Sztafety biegną w tym roku dwie, jedna z Knurowa pod opieką Bogdana Leśniowskiego ( http://www.sztafeta.knurow.com/), a druga z Warszawy pod patronatem Fundacji Maraton Warszawski. Obie sztafety spotkają się na moście granicznym w Słubicach, przekroczą granicę i pobiegną wspólnie przez Niemcy, wzdłuż granicy do przejścia granicznego w Kostrzynie nad Odrą, a stamtąd na woodstockowe pole i prosto na scenę na zaproszenie Jurka Owsiaka. Sztafeta polega na tym, że jednocześnie biegną 1-2 osoby i wymieniają się co kilka kilometrów.
My, jako partner Fundacji WOŚP w Niemczech zajmujemy się właśnie tym
odcinkiem biegu przez Niemcy. Organizujemy zezwolenia (są konieczne w
Niemczech, żeby móc biec ulicami), zachęcamy niemieckich biegaczy do
udziału. Cała trasa przez Niemcy będzie zabezpieczana przez karetkę z
organizacji medycznej DLRG, która współpracuje z Pokojowym Patrolem w ramach Przystanku Woodstock. Na tą chwilę mamy potwierdzony udział w sztafecie skaterów z Lebus od Mannfreda Scharta, któy bardzo się ucieszył, że chcemy także pozyskać Was do udziału w tym przedsięwzięciu !
Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Was do udziału w sztafecie. Nie są to żadne zawody, lecz propagowanie idei biegania/ aktywności sportowej.Trasa sztafety przez Niemcy: *Slubice/Frankfurt (Oder)-most graniczny, Karl-Marx-Str., Goepelstr.,
Lebuser Chaussee, B112 do Lebus, od Lebus droga wzdłuż wału powodziowego (to zdaniem sztafety z zeszłego roku najpiekniejszy odcinek trasy) do GÜST Küstrin-Kietz/Kostrzyn.
*Jeśli jesteście zainteresowani, albo macie pytania dotyczące sztafety,
piszcie bez wahania.
Grüße / pozdrowienia/Gosia (Małgorzata Ebert)
Medienbüro Festival Haltestelle Woodstock

ja się piszę!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Promocja wrotkarstwa w Polsce / Inline skating promotion in Poland”